Výrobní dělník - ubytovaní zdarma, nebo doprava z Turzovky

Místo práce: Valašské Meziříčí (informace o místu práce: Valašské Meziříčí)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• POZICE Strojník ISO linky: nastavení, seřízení a obsluha strojů, výrobních linek, spolupráce s předákypříprava a manipulace příslušného materiálu
• POZICE Operátor výroby: předchystávání rámů pro strojníky, praxe s ručním nářadím(kladívko, utahovačka, vrtačka)
• provádění kontroly výrobků dle kontrolních plánů
• lámání skla, manipulant
• práce na 3 směny - operátor výroby, nebo 12ti hodinové směny - strojník ISO linky, volné víkendy

MÍSTO PRACOVIŠTĚ SE NACHÁZÍ VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ, přijmeme pracovníky, kteří mají zájem o práci i do jiných lokalit.

Jiné výhody

• mzda až 20 500 Kč/měsíc
• příplatky dané zákonem
• příspěvek na stravování
• roční bonus
• 5 týdnů dovolené
• ubytování zdarma
• po odpracovaných 12 měsících příspěvek na penzijní připojištění
• další zaměstnanecké benefity ( poukázky Flexi Pass, firemní akce, cafeterie systém ...)
• pro uchazeče z okolí Turzovky, Čadce a dalších okolních obcí nabízíme zdarma svoz na každou směnu a ze směny do měst Valašské Meziříčí a Třinec
• nástup možný ihned
• garantovaný výplatní termín
• vyplácení záloh
• každodenní starost koordinátora

Požadavky na zaměstnance

• vyučen nebo základní vzdělání se zkušenostmi 2 roky práce ve výrobním podniku
• samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost, pečlivost
• ochota pracovat na 3 směnný provoz
• fyzický a zdravotní stav umožňující práci se zvýšenou fyzickou námahou

Inzerující společnost

Wincott People, IČO: 01734920

Ostrava, Hrabová, Na Rovince, PSČ 720 00

Kontakt
Anna Závodná, anna.zavodna@wincottpeople.com, 725427742