Řezník - bourač

Nabídka pracovní pozice od 3. 12. 2017 není aktivní.

Místo práce: Praha Černý Most (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká
Před bouráním si sám připravíte vše, co k práci budete potřebovat (bedny, háky, stromečky na maso apod.). To, co ráno zbouráte, ještě ten den dáme zákazníkům na pult nebo do výroby.

Bourači pracují v jednosměnném provozu s předem naplánovanými směnami.

- smlouva na dobu neurčitou
- mzda, vždy 11. den v měsíci
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- příplatky za víkend
- stravenky
- zaměstnanecké slevy
- čisté velké zázemí

Požadavky na zaměstnance

PRACUJTE TAM, KDE ...
děláme opravdové řemeslo

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Naše řeznictví je opravdové, denně bouráme vepřové půlky a hovězí čtvrtě, které dále zpracováváme nejen na sekanou a špekáčky, ale i různé speciality třeba jehněčí klobásy. Vyrábíme i vlastní šunky. Celý sortiment je vám k dispozici během pracovní doby, třeba na svačinu.

Hodili by se nám...
Bourači, kteří to s nožem umí.

Inzerující společnost

Globus ČR, k.s., IČO: 63473291

Praha 3, Koněvova 54, PSČ 130 00

Kontakt
l.farugova@globus.cz

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Prace na plny uvazek + DPP

Otázka: Dobry den, pracuji na hlavni pracovni pomer v jedne firme v Ceske republice. Ozval se mi nyni puvodni zamestnavatel (firma v UK pro kterou sem predtim pracoval na kontrakt z CR), ze by ode me chtel... více