Mzdová účetní

Místo práce: Praha (okres Praha hl.m.) (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zadávání personálních dat do informačního systému
práce s docházkovým systémem Amet a se SAP
vedení komplexní mzdové agendy pro cca 500 zaměstnanců
spolupráce s příslušnými úřady
příprava podkladů dle požadavků vedení společnosti

Jiné výhody

stabilní zaměstnání v úspěšné mezinárodní obchodní firmě
hlavní pracovní poměr, doba neurčitá
příjemné pracovní prostředí
odpovídající mzda (13x), stravenky
nástup ihned, příp. dohodou
místo výkonu práce Praha 9

zkušenost na pozici mzdové účetní min. 1 rok
zkušenost s účtováním mezd pro větší počet zaměstnanců
dobrá orientace v oblasti pracovně-právních vztahů, sociálního a zdravotního pojištění, problematiky daní
znalost práce na PC
zkušenost s mzdovým programem, SAP je výhodou
odpovědnost a systematičnost
pozitivní vztah k lidem

Inzerující společnost

E.H.R spol. s r.o., IČO: 27217205

Praha 3, Vinohrady, Chrudimská, PSČ 130 00

Kontakt
Hana Reigl, info@ehr-int.cz, 222 254 501, Skype : ehroffice