Teamleader logistického oddělení

Hledaná pozice

Místo práce: Kraj Vysočina

Požadavky na zaměstnance

Chcete vést tým lidí a komunikovat s významnými klienty? Máte zkušenosti v logistice a chcete využívat anglický jazyk na denní bázi? Pokud ANO, čtěte dál!

Co vám nabídneme?
Perspektivní práci v prosperující firmě
13., 14. a 15. plat
6 týdnu dovolené
Flexibilní pracovní doba
Příjemné pracovní prostředí
Závodní stravování
Program pro rozvoj zaměstnanců
12 000 Kč na jazykové vzdělání
Finanční bonus za doporučení kandidátů
Příspěvek na zdravotní pojištění a penzijní připojištění
Slevy na společenské a sportovní akce, příplatky dle nadstandardního sociálního programu

Jaká bude hlavní náplň práce?
Vedení menšího týmu lidí zaměřený na prodej – podpora v oblasti SAP
Objednávání dopravy, její koordinace, realizace vývozů vč. vystavení výdejek a faktur
Komunikace napříč firmou, se zákazníky, s dopravci, se sklady a oddělením plánování
Vyřizování logistických reklamací a práce s portály zákazníků
Spolupráce s oddělením projektů a logistiky
Optimalizace zásob

Co požadujeme?
SŠ/VŠ vzdělání, technický či ekonomický směr je výhodou
Aktivní znalost anglického jazyka (min. C1), německý jazyk výhodou
Praxe z plánování/logistiky je velké plus
Zkušenost s vedením menšího týmu
Znalost SAP systému výhodou
Dobré organizační schopnosti, spolehlivost a schopnost týmové práce
MS Office, řidičský průkaz sk. B

Jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Inzerující společnost

Randstad s.r.o., IČO: 24732486

Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00

Kontakt
randstad@randstad.cz, +420 222 210 013