Online marketing specialist - Praha

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Jednání s dodavateli na Slovensku
* Vyhledávání příležitostí pro spolupráci na slovenském trhu
* Správa firemní prezentace na sociálních médiích
* Monitoring trhu a konkurence
* Plánování kampaní a zadávání zakázek externím partnerům
* Vyhodnocování efektivnosti a návrhy korekčních opatření
* Správa rozpočtu, objednávky, faktury, vedení agendy s dodavateli
* Reporting ostatním oddělením ve skupině

Jiné výhody

* Motivující finanční ohodnocení
* Příjemné pracovní prostředí a vstřícný přístup
* Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
* Aktivní využití angličtiny
* Kompletní zaškolení a pracovní jistotu
* Firemní benefity – jazykové kurzy, slevy na sport, kulturu, dovolenou, firemní služby a produkty

Požadavky na zaměstnance

* Alespoň jeden rok zkušeností v marketingu na straně agentury nebo klienta
* Znalost slovenského trhu výhodou
* Velmi dobrá znalost MS Office
* Základní orientace v HTML, CSS, Google Analytics
* Znalost slovenštiny na úrovni rodilého mluvčího
* Výborné organizační a vyjednávací dovednosti
* Proaktivní přístup a vysoké pracovní nasazení
* ŘP B

Inzerující společnost

AAA Auto International a.s., IČO: 01759299

Praha 8, Karlín, Pobřežní, PSČ 186 00

Kontakt
nabor@aaaauto.cz