Disponent MKD s Aj- CVZ, dokládky, Strašnice

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Koordinace mezinárodních přeprav
* Zpracování objednávek včetně cenotvorby
* Sledování a řízení jednotlivých zakázek po celou dobu jejich průběhu
* Zajištění příslušné dokumentace

Jiné výhody

* Pohodové prostředí v širším centru Prahy
* Odpovídající mzdové ohodnocení+ bonusy
* Fajn a neformální kolektiv
* Páty týden dovolené navíc

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho klienta, spediční společnost se stabilním postavením na trhu, hledáme vhodné kandidáty/ tky na uvedenou pracovní pozici.
* Dokončené SŠ/VŠ
* Alespoň operativní znalost anglického jazyka
* Zkušenosti v oblasti kamionové přepravy alespoň dva roky podmínkou
* Dobrou znalost práce na PC
* Samostatnost, velmi dobré komunikační schopnosti
* Vysoké pracovní nasazení, orientace na výsledek
* Smysl pro týmovou práci

Inzerující společnost

ProfesKontakt, s.r.o., IČO: 49689207

Praha 7, Dělnická 213/12, PSČ 170 00

Kontakt
Zbyněk Pechr, pechr@profeskontakt.cz, 702 029 427