Konstruktér ve strojírenství (30.000 - 40.000 Kč)

Nabídka pracovní pozice od 3. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 30000 - 40000

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* tvorba výkresové dokumentace
* nalézání optimálního řešení dle požadavků klienta
* konstrukce částí průmyslových strojů
* tvorba kusovníků
* spolupráce s technologickým oddělením
* návrh možných zlepšení ve výrobě
* komunikace se zahraničními kolegy

Hledáte si práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, která má zajímavé produktové portfolio a dodává své výrobky do automobilového a leteckého průmyslu? Máte zkušenosti z konstrukce nebo je naopak chcete získat a zlepšovat se v této oblasti? Pak zašlete Váš životopis, protože hledáme právě Vás na pozici "konstruktér"!

* práce ve stabilní společnosti s více než 60ti letou tradicí
* 13. plat
* 25 dní dovolené
* příspěvek na stravování
* jazykové kurzy ve firmě
* firemní akce
* pružná pracovní doba
* příspěvek na dopravu
* lokalita: Brno-venkov

Požadavky na zaměstnance

* SŠ/VŠ obor strojírenství nebo příbuzný technický
* AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni
* samostatnost při řešení konstrukčních problémů
* zkušenosti se softwarem SolidWorks výhodou
* znalost práce v SAP výhodou
* technické myšlení, aktivní přístup, chuť se vzdělávat
* schopnost týmové spolupráce

Inzerující společnost

Jobs Contact Consulting, s.r.o., IČO: 03055396

Brno, Veveří, Slovákova, PSČ 602 00

Lenka Skočková, l.skockova@jobscontact.cz, +420 720 051 885, 00420 602 642 915