Projektový vedoucí v automotive

Hledaná pozice

Místo práce: Liberecký kraj

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- komplexní příprava a řízení projektů v rámci vývoje určitých produktů pro automotive
- samostatné řízení vývojových projektů ve spolupráci s projektovým týmem i se zákazníkem
- zodpovědnost za dodržování kvalitativního, investičního a časového plánu projektu
- komunikace napříč odděleními (kvality, proces výroby, konstrukcí, výrobními závody atd.) i se zákazníky
- budování a udržování efektivních vztahů se zákazníky
- reporting průběhu a výsledků projektu
- řešení krizových situací

- možnost podílet se na vývojových projektech dílů pro automotive
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti
- propracovaný systém školení a vzdělávání, jazykové kurzy
- možnost seberealizace a profesního růstu
- služební cesty po celém světě dle jednotlivých projektů
- 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, možnost stravování a stravenky
- platové ohodnocení dle zkušeností, osobní a celofiremní prémie a další benefity

Požadavky na zaměstnance

Jste přirozený vůdčí typ?
Máte rádi všechno výborně naplánované a zorganizované?
Máte praxi na vedoucí pozici v automotive?

Pokud k tomu všemu ještě hovoříte plynule německy, vypadá to, že je tato nabídka právě pro Vás!

Pro zajímavou firmu působící v automotive hledáme zajímavé kandidáty na pozici
PROJEKTOVÝ MANAŽER

- VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- německý a anglický jazyk na pokročilé úrovni podmínkou
- znalost norem ISO TS 16949 a další
- zkušenost s řízením projektů ve výrobní společnosti min. 2 roky
- schopnost okamžitého rozhodování, organizační schopnosti
- schopnost práce v mezinárodním týmu
- schopnost argumentace a efektivní komunikace
- přirozenou autoritu a je vůdčí typ

Inzerující společnost

MANPOWER, s.r.o., IČO: 41194659

Praha 2, Karlovo nám. 10/2097, PSČ 120 00

Lucie Lacková, Lucie.Lackova@manpower.cz, 725858069, +420725858069