Fundraising Expert

Nabídka pracovní pozice od 3. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše úkoly budou:
Komunikovat s partnery (kulturní instituce/jednotlivci, samospráva, firmy...).
Vyhledávání nových partnerství a jejich udržování.
Příprava žádostí do grantových řízení v České republice i EU, spolupráce na obsahu a plánování rozpočtu, zodpovědnost za vyúčtování a závěrečné zprávy.
Spolupráce při vyhledávání a realizaci jiných zdrojů financování (partneři, sponzoři, donátoři).
Administrativa: smlouvy, pojištění, právní aktualizace spolku, archivace atd. Komunikace s externí účetní

Příležitost přispět k podpoře rozvoje uměleckých aktivit v České Republice

Požadavky na zaměstnance

Hledáme experta pro fundraising a administraci grantových projektů v oblasti umění.
Náš klient je první Centrum choreografického rozvoje v České republice. Cílem je podporovat v České republice rozvoj profesionálního současného tance v mezinárodním kontextu. Náš klient nabízí umělcům různé způsoby obohacení jejich profesního rozvoje.
V tomto duchu jsou rozvíjeny jednotlivé aktivity :
Další vzdělávání pro taneční profesionály (choreografy, tanečníky, pedagogy, kritiky a teoretiky) formou tvůrčích dílen, seminářů, rezidencí výzkumných dílen atd. a to jak v České republice, tak v zahraničí.
Produkce a koprodukce představení současného tance. Uvádění představení současného tance v ČR i zahraničí. Akce pro publikum– aktivity umožňující umělcům a divákům vstoupit do bližšího kontaktu

Potřebné zkušenosti a schopnosti:
Samostatnost a zodpovědnost
Vynikající komunikační a organizační schopnosti
Základní přehled v legislativním rámci pro tuto oblast - neziskový sektor, umělecká tvorba, autorská práva, DPH, atd.
Jazykové a stylistické dovednosti, schopnost jasně formulovat
Základy účetnictví a schopnost orientace ve správě dotací
Angličtina na dobré úrovni v psané i mluvené formě nutná (občasná komunikace s partnery), francouzština výhodou
Znalost Word, Excell, PPT, Acces...
Zkušenost s administrací projektů s podporou EU fondů: příprava žádosti, rozpočtů, řízení projektu
Vítána je orientace v oblasti současného tance a současného umění a zkušenosti s produkční činností (nejlépe v oblasti umění)

Inzerující společnost

MANPOWER, s.r.o., IČO: 41194659

Praha 2, Karlovo nám. 10/2097, PSČ 120 00

Jan Šindelář, Jan.Sindelar@experis.cz, +420739348798, +420739348798