Tester/Test analyst #5458229

Hledaná pozice

Místo práce: Hlavní město Praha, Praha-východ, Praha-západ

Mzda: 1–150 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

People Consulting s.r.o. hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na zakázku, datových skladů a business inteligence, vhodného experta v oblasti testování. Test Analyst/ Tester Popis pozice / Náplň práce: Testování internetového bankovnictví Návrh a tvorba testovacích případů podle zadané dokumentace Testování jednotlivých testovacích případů Identifikace vývojových chyb Analýza funkčnosti vyvíjené aplikace Tvorba automatických testů Spolupráce s vývojáři, analytiky Komunikace v rámci vývojového týmu

Náš klient nabízí: Pozice v přední softwarové společnosti Zázemí špičkové IT společnosti Zajímavé projekty v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví nebo telekomunikacích Motivační finanční ohodnocení a odměny Možnost rychlého pracovního růstu Možnost profesního přesahu v oboru IT Široká škála zaměstnaneckých benefitů – společnost výborně pečuje o své zaměstnance Prostor pro vlastní nápady a inovace Možnost využít svůj potenciál a kreativitu Příjemné pracovní prostředí a podporující tým kolegů HPP na dobu neurčitou nebo IČO v případě Vašeho zájmu

Požadavky na zaměstnance

Náš klient požaduje: VŠ technického nebo ekonomického zaměření (informační technologie) Znalost SQL Znalost nástrojů pro tvorbu automatických testů Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni Komunikační a analytické schopnosti Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu Flexibilní osobnost vůči zaměření projektů, výborný týmový hráč Zodpovědný přístup k práci

Inzerující společnost

People Consulting s.r.o., IČO: 27960382

Říčany u Prahy, Babice, Za Zrcadlem 184, PSČ 251 01

Kontakt
Michaela Madová