SYSTEM ENGINEER R&D #5042444

Hledaná pozice

Místo práce: Hlavní město Praha, Praha-východ, Praha-západ

Mzda: 1–100 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, dynamicky se rozvíjející mezinárodní automotive společnost, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici: SYSTEM ENGINEER R&D Umíte rozvíjet myšlenku a myslet v souvislostech, baví Vás rozpoznávat souvislosti a závislosti, slabá místa a rizika? Pak tato pozice je právě pro Vás! Popis pozice / Náplň práce: - Tvorba a specifikace systémových požadavků - Analýza požadavků od zákazníků - Počáteční spuštění systému - Ověření funkčnosti systému - Účast na systémových testech - Vývoj nástrojů systémové analýzy - Reporting a spolupráce s dalšími odd.

Náš klient nabízí: - Perspektivní práci ve stabilní mezinárodní společnosti - Velice zajímavé, motivující finanční ohodnocení - Zaměstnání na HPP a smlouvu na dobu neurčitou - Kontakt s nejmodernějšími technologiemi a technickým vybavením - Uplatnění a rozvoj znalostí a dovedností - Možnost profesního a osobního růstu - Bohatý systém firemních benefitů

Požadavky na zaměstnance

Náš klient požaduje: - VŠ elektrotechnického směru, případně IT zaměření (mechatronika, robotika, kybernetika, -průmyslová automatizace, řídící systémy) - Praxi v oblasti vývoje na pozici systémového inženýra - Znalost prostředí automotive výhodou - Komunikativní znalost AJ podmínkou - Praktickou a kreativní osobnost

Inzerující společnost

People Consulting s.r.o., IČO: 27960382

Říčany u Prahy, Babice, Za Zrcadlem 184, PSČ 251 01

Kontakt
Michaela Madová

Zdoj nabídky: Easy-prace.cz

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Prace na plny uvazek + DPP

Otázka: Dobry den, pracuji na hlavni pracovni pomer v jedne firme v Ceske republice. Ozval se mi nyni puvodni zamestnavatel (firma v UK pro kterou sem predtim pracoval na kontrakt z CR), ze by ode me chtel... více