Servisní a zkušební technik / Praha

Hledaná pozice

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, výrobce a systémového integrátora polovodičových měničových technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici:Servisní a zkušební technik / Praha. Náplň práce: - Příprava podkladů pro zkoušky výrobků silnoproudé elektroniky - Vlastní provedení a vypracování protokolu o zkoušce - Uvádění do provozu, servis, příp. opravy a úpravy zařízení u zákazníka v tuzemsku i zahraničí

- Práci v dynamickém a motivujícím prostředí - Mnohostrannou možnost uplatnění vlastní invence, - Možnost profesního a kariérního růstu, kompetence v souladu s odpovědností - Tří složkovou mzdu (jejíž výše je odpovídající osobním i firemním výsledkům) - Dlouhodobý perspektivní pracovní poměr - Výhody vyplývající z kolektivní smlouvy (např. 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, rehabilitace), jazykové kurzy na pracovišti Místo pracoviště: Praha Nástup: dle dohody

Požadavky na zaměstnance

- Min. SŠ elektrotechnického směru (nejlépe silnoproudá elektrotechnika, pohony) - Praxe ve stejné nebo obdobné pozici min. 3 roky - Zkušenosti s uváděním do provozu měničů větších výkonů (usměrňovače, regulované pohony, FKZ) - Znalosti programování v C/C# - výhodou - Obecný technický nadhled s přesahem mimo obory elektro - Dobrá znalost PC - Komunikativní znalost AJ - podmínkou - Platná vyhláška č. 50/1978 Sb. § 8 pro práce na VN - výhodou - Časová flexibilita, komunikativnost, samostatnost v rozhodování - Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Kariéra spol. s r.o., IČO: 62583531

Praha, Vinohrady, Vinohradská, PSČ 130 00

Kontakt
Martina Tarabášová

Zdoj nabídky: Easy-prace.cz

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Nemoc z povolání

Otázka: Dobrý den,za měsíc to bude 10 let co pracuji ve firmě. Letos v březnu na pravidelné roční prohlídce u firemního lékaře nás poprvé poslal na měření karpálu.Byly mi naměřeny a firemní lékař mě poslal na... více