TELEFONNÍ SPECIALISTA V CALL CENTRU BEZ PRAXE - I 40.000 KČ/MĚS.

Místo práce: Praha-Holešovice (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Mzda: 30 000–40 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* aktivní kontaktování stávajících i nových klientů našich dlouhodobých partnerů * prezentace produktů a služeb * zjišťování spokojenosti zákazníků * zadávání objednávek a uskutečněných hovorů do interního informačního systému

* jistotu stabilního zaměstnání * pravidelný výplatní termín * fixní plat, odměny a progresivní bonusy bez omezení * průměrná mzda 35 000 Kč/měs. * stravenky po zkušební době * teplé i studené nápoje na pracovišti zdarma * pravidelné motivační soutěže o hodnotné ceny * zdarma fit centrum a stolní fotbálek * zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance * dotované masáže na pracovišti * volbu pracovní doby * volné víkendy a svátky * výbornou dostupnost na pracoviště MHD * zdokonalení Vašich komunikačních a prodejních dovedností * účast na vzdělávání a získání certifikátu odbornosti * podporu trenérů a supervizorů

Požadavky na zaměstnance

* kultivovaný projev bez vad řeči * chuť denně komunikovat přes telefon a oslovovat klienty * obchodního ducha * schopnost zaujmout zákazníka * ambici být nejlepší * odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

FORMICA Group, s.r.o., IČO: 26155231

Praha, Nové Město, Těšnov, PSČ 110 00

Kontakt
Bc. Denisa Skalická

Zdoj nabídky: Easy-prace.cz

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Nemoc z povolání

Otázka: Dobrý den,za měsíc to bude 10 let co pracuji ve firmě. Letos v březnu na pravidelné roční prohlídce u firemního lékaře nás poprvé poslal na měření karpálu.Byly mi naměřeny a firemní lékař mě poslal na... více