Elektromechanik / elektrotechnik

Nabídka pracovní pozice od 17. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Elektromechanik, Elektrotechnik

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úväzok

Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Oprava a údržba strojov a technologických liniek, samostatná práca na základe technickej dokumentácie, písomných a ústnych pokynov, oprava a údržba strojov s NC systémom, oprava regulačnej a meracej techniky, zodpovednosť za elektrotechnickú údržbu budov a priestorov firmy, základné elektroinštalačné práce, vedenie kníh opráv strojov, zodpovednosť za čistotu dielne, uloženie nástrojov, prístrojov, súčiastok a náhradných dielov

13-ty a 14-ty plat, kvartálne prémie, dochádzkový bonus 50,-/mesiac, vernostné, príspevok na cestovné

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: stredoškolské bez maturity
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požadovaná praxe

  • Pozice je vhodná pro absolventa

Znalosti

  • Počítačové znalosti - používateľ
    • Microsoft Excel - základy
    • Microsoft Word - základy

Řidičský průkaz
B

Vyhláška MPSVR ť.508/2009 Z.z. §22, §23
technické myslenie
manuálna zručnosť
zodpovednosť, samostatnosť, felxibilita

Inzerující společnost

C.E.P.Scherdel Pružiny spol. s r.o.

Stručná charakteristika společnosti
Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.
Výrobný závod na Slovensku zaoberajúci sa výrobou ohýbaných, zváraných komponentov a torzných pružín.

Hlavní oblast působení společnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Počet zaměstnanců
250-499 zamestnancov