Referent/ka zákaznického servisu (i bez praxe), 25-45 000 Kč

Nabídka pracovní pozice od 14. 12. 2017 není aktivní.

Klientský pracovník, Obchodní referent, Odborný referent, Specialista back office, Specialista podpory zákazníků

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat:
- budovat a dále rozvíjet velmi dobré obchodní vztahy se zákazníky firmy
- aktivně jednat a předkládat obchodní nabídky klientům (telefonicky, emailově, osobně v sídle firmy apod.) - oblast investic, FOREXu, burzy apod.
- support klientských požadavků, registrace zákazníků
- spolupracovat se zkušenými kolegy v teamu
- aktivně růst v rámci společnosti - účastnit se školení, zkoušek, zahraničních stážích
- evidovat dokumenty v CRM systému

Pokud jsme Vás zaujali, budeme rádi za Vaši reakci na tuto nabídku práce.

Jiné výhody

Nabízíme Vám:
- zajímavou a různorodou práci na hlavní pracovní poměr (HPP)
- zajímavé finanční ohodnocení (po zapracování, v průměru (FIX + bonusy) cca 25-45 000 Kč, vše dle vlastní aktivity a výsledků práce)
- práci v příjemném a pohodovém pracovním týmu
- pobočku mezinárodní stabilní společnosti v Praze
- velmi moderní a atraktivní pracovní prostředí
- občerstvení na pracovišti zdarma
- možnost výrazného osobního a profesního rozvoje – jde o pozici s možným karierním růstem
- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské bez maturity
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: středoškolské s maturitou, nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské II. stupně, student vysoké školy, vysokoškolské I. stupně

Požadovaná praxe

  • Pozice je vhodná pro absolventa

Naopak uvítáme:
- řádně ukončené SŠ/SOU/VOŠ vzdělání
- samostatnost
- běžnou uživatelskou znalost práce na PC
- dochvilnost, spolehlivost a aktivní přístup k práci
- trestní bezúhonnost
- aktivní chuť stát se profesionálem v oboru - jde o junior pozici s budoucím karierním růstem

Inzerující společnost

MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO: 03472108

Ke Šmejkalu 135, Šeberov, 149 00 Praha 4

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Informace o náboru
Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Zdoj nabídky: Profesia

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Nemoc z povolání

Otázka: Dobrý den,za měsíc to bude 10 let co pracuji ve firmě. Letos v březnu na pravidelné roční prohlídce u firemního lékaře nás poprvé poslal na měření karpálu.Byly mi naměřeny a firemní lékař mě poslal na... více