Montér/operátor,až 27.000, Drásov - kmenový zaměstanec

Nabídka pracovní pozice od 14. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Dělník, Elektrikář, Elektromontér, Pomocný pracovník

Místo práce: Brno-město, Brno-venkov

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce by bylo vyrábět cívky vodičů a ty následně vkládat do svazků.

Můžete se těšit na čisté a klimatizované prostředí a práci se špičkovými technologiemi, například nejmodernější izolační systém VPI.

Práce je samostatná, různorodá a na veškerou práci budete řádně zaškolení.

Jiné výhody

A co za to?
- mzdu až 27.000,- (po zapracování možné navýšení)
- nadstandartních 5 týdnů dovolené,
- příspěvek na stravování/závodní jídelnu,
- cafeteria systém - až 10.000 Kč ročně,
- příspěvek na penzijní pojištění,
- akciový program,
- firemní středisko na Vysočině,
- sportovní a kulturní akce,
- a další,...

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: základní vzdělání
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: středoškolské bez maturity, středoškolské s maturitou

Kdo u náš uspěje?
Ten kdo:
- má rád manuální, řemeslnou a samostatnou práci,
- je schopen přemýšlet a učit se nové věci,
- zajímá se o elektro, motory, ... - výhodou
- naprostou nutností je vážný zájem o dlouhodobě zaměstnání
- ochota pracovat ve třísměnném provozu

Inzerující společnost

ADECCO spol.s r.o., IČO: 45806403

Praha, Nusle, Štětkova, PSČ 140 00

Stručná charakteristika společnosti
Personální společnost

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců
50-99 zaměstnanců

Zdoj nabídky: Profesia

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Nemoc z povolání

Otázka: Dobrý den,za měsíc to bude 10 let co pracuji ve firmě. Letos v březnu na pravidelné roční prohlídce u firemního lékaře nás poprvé poslal na měření karpálu.Byly mi naměřeny a firemní lékař mě poslal na... více