Asistentka oddělení osobního pojištění a financí

Nabídka pracovní pozice od 15. 12. 2017 není aktivní.

Administrativní pracovník, referent, Asistent, Referent správy pojištění, Referent správy smluv, Referent výběru pojistného

Místo práce: Ostrava-město

Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vedení dokumentace
• komunikace a rozvoj vztahů s klienty a pojistiteli
• příprava podkladů a realizace výběrových řízení na pojistitele
• správa pojištění klientů (kontakt stávajících a nových klientů)
• prezentace naší společnosti a našich služeb

Jiné výhody

Nabízíme:
• zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
• podporu při realizaci stanovených cílů
• podporu profesního růstu a seberealizace
• pravidelné školení a vzdělávání
• moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv, osobní přístup
• odpovídající platové ohodnocení
• práci na trvalý pracovní poměr + další zaměstnanecké výhody

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské II. stupně, vysokoškolské I. stupně

Požadovaná praxe

  • Pozice je vhodná pro absolventa

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)
  • Počítačové znalosti - uživatel
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Outlook - pokročilý
    • Microsoft PowerPoint - pokročilý
    • Microsoft Word - pokročilý

Řidičský průkaz
B

Požadujeme:
• SŠ, VŠ vzdělání (ekonomického nebo technického zaměření výhodou)
• praxi v oboru pojišťovnictví výhodou
• ochotu průběžně se vzdělávat a učit novým věcem
• flexibilitu, samostatnost, spolehlivost a komunikační schopnosti
• uživatelskou znalost práce na PC
• znalost anglického jazyka výhodou
• řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

SATUM CZECH s.r.o., IČO: 25373951

Ostrava, Moravská Ostrava, Porážková, PSČ 702 00

Hlavní oblast působení společnosti
Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Informace o náboru
Hledáme na hlavní pracovní poměr spolehlivého kolegu/kolegyni na oddělení osobního pojištění a financí (ostravská pobočka). U zájemců na tuto pozici očekáváme především dobré komunikační schopnosti v rámci telefonického a písemného kontaktu. Pozice je vhodná pro absolventy.

Zdoj nabídky: Profesia

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Nemoc z povolání

Otázka: Dobrý den,za měsíc to bude 10 let co pracuji ve firmě. Letos v březnu na pravidelné roční prohlídce u firemního lékaře nás poprvé poslal na měření karpálu.Byly mi naměřeny a firemní lékař mě poslal na... více