Projektový manažer/ka

Nabídka pracovní pozice od 20. 2. 2018 není aktivní.

Marketingový manažer, Marketingový specialista, Projektový manažer, Specialista marketingových analýz

Místo práce: Brno-město

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Termín nástupu: 02.01.2018

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás všechno u nás čeká?

Zodpovědnost za celý proces řízení svěřených projektů – od jednání s klienty a plánování přes přípravu, návrhy řešení a realizaci studií, až po zpracování výsledků a jejich prezentaci před klientem
Budete se podílet také na marketingových aktivitách naší společnosti a na vývoji našeho produktového portfolia
Mezi Vaše úkoly bude dále patřit aktivní prodej výzkumných projektů a komunikace v anglickém jazyce v rámci mezinárodních projektů
Každý projekt nabízí mnoho rozmanitých činností, nudit se u nás určitě nebudete!

Jiné výhody

Co Vám za dobře odvedenou práci nabízíme?

Možnost realizovat vlastní nápady a strategie
Zapojení do mezinárodních týmů a možnost denně komunikovat v angličtině
Možnost osobního i profesního růstu
Služební notebook a telefon
Zajímavé zaměstnanecké benefity např. 28 dní dovolené, vzdělávací kurzy, příspěvky na penzijní připojištění
Necháme si Vás na dobu neurčitou
Flexibilní pracovní doba s možností občasné práce s domova
Nástup dohodou – nejlépe od leden/2018

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: vysokoškolské II. stupně
Zaměření, obor: marketing, sociálních vědy, ekonomie
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: vysokoškolské I. stupně

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)
  • Počítačové znalosti - uživatel
    • Microsoft Excel - pokročilý

Řidičský průkaz
B

Jak si Vás představujeme?

Nechybí Vám zkušenosti s marketingovým či sociologickým výzkumem
Orientujete se v problematice samostatného řízení projektů
Dokážete mluvit i psát v angličtině
Máte schopnost reagovat na nenadálé situace a stres vyvolaný časovou tísní nebo nedostatkem informací
Rozumíte si s lidmi a máte pro-klientský přístup se schopností identifikovat potřeby klienta
Není Vám cizí organizování a orientace na detail
Jste vzdělán/a v oblasti marketingu, sociálních věd, ekonomii či příbuzných oborech

Inzerující společnost

Kleffmann Group, s.r.o., IČO: 60740973

Brno, třída Kpt. Jaroše, PSČ 602 00

Stručná charakteristika společnosti
Marketingova firma zabyvajici se pruzkumem trhu v CR A SR.

Hlavní oblast působení společnosti
Reklama a průzkum trhu

Počet zaměstnanců
5-9 zaměstnanců

Informace o náboru
Pokud si myslíte, že je tato nabídka přesně pro Vás, zašlete nám na níže uvedenou adresu Váš životopis spolu s motivačním dopisem, ve kterém vysvětlíte, proč byste chtěli pracovat právě pro nás.