Konzultant zákaznické linky - průměr po zaučení 23.000Kč!

Administrativní pracovník, referent, Odborný prodejce, Projektant, Specialista back office, Specialista podpory zákazníků

Místo práce: Karviná, Ostrava-město

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

28 DNÍ PLACENÉHO VOLNA
48.000,-Kč NA BENEFITECH
FIXNÍ MZDA + PROVIZE

Hledáme posily pro naše zákaznické centrum v Ostravě! Jste člověk s energií, výbornými komunikačními dovednosti, citem pro péči a zároveň obchodním duchem? Nepropásněte tuto příležitost a pracujte i Vy pro nadnárodní společnost s dlouhodobou tradicí a jistou budoucností!

• Komunikace s klienty, především telefonická a emailová
• Zajišťování potřebné administrativy spojené s chodem call centra
• Představování produktů a služeb stávajícím zákazníkům
• Péče o naše stávající zákazníky
• Komunikace s velkými společnostmi na českém trhu

• Jistotu, že se budete podílet na projektech, které jsou úspěšné na tuzemském trhu
• Možnost volby způsobu práce (příchozí linka, odchozí linka nebo písemná komunikace)
• Záruku nadstandardního výdělku (jistý fix jako podpora od nás + zajímavé provize)
• Příjemné pracovní prostředí – každý má své místo, které si může vyzdobit tak, aby se u nás cítil jako doma
• Směny dopředu plánované – nehrozí Vám neplacené přesčasy nebo nečekané směny
• Zázemí nadnárodní společnosti a vedení zkušenými školiteli
• Zaměstnání na HPP
• Podporu a pomocnou ruku kolegů a nadřízených, obzvlášť v začátcích- vše Vás naučí kvalifikovaní kolegové
• Možnost rychlého karierního růstu
• Benefity: stravenky, 28 dní dovolené, benefitní balíčky ve výši 48.000,-Kč/rok navíc

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: základní vzdělání

Požadovaná praxe

  • Pozice je vhodná pro absolventa

• Perfektní a příjemný projev bez vad řeči
• Proklientský přístup
• Tah na bránu a žádný strach komunikovat

Inzerující společnost

ADECCO spol.s r.o., IČO: 45806403

Praha, Nusle, Štětkova, PSČ 140 00

Stručná charakteristika společnosti
Personální společnost

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců
50-99 zaměstnanců

Informace o náboru
KONZULTANT: Bára Libosvarová, Tel.: 725 739 006, bara.libosvarova@adecco.cz
Hledáte práci a nenacházíte tu vhodnou pro Vás? U nás máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si více oborů a najít ten pravý. Jednoduše nám zašlete svůj životopis a my Vás budeme obratem kontaktovat. Krok ke změně je snadný a nyní máte ideální šanci!
ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Zdoj nabídky: Profesia

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Důchod

Otázka: zaměstnavatel neplatil soc. pojištění - Dobrý den, zaměstnavatel neplatil za maminku rok soc. pojištění, nyní je jí vyměřen důchod o 1000kč,-nižší. Zaměstnavatel je mrtvý, firma neexistuje, účetní tvrdí,... více