Projektový manažer (elektro/MaR)

Nabídka pracovní pozice od 14. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Projektový manažer

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Termín nástupu: 13.11.2017

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Převzít několik stávajících projektů, které běží u klientů a které bude potřeba dotáhnout do zdárného konce
Následně se věnovat novým projektům
Posilovat roli MARCO - CZECH jako užitečného partnera svých zákazníků, hledat kreativní cesty, jak zákazníkům předat, co firma dokáže
Hledat cesty, jak zákazníkům usnadnit a zlevnit provozování jejich budov a tím i vytvářet pro firmu nové obchodní příležitosti
Budovat se zákazníky dlouhodobé přátelské vztahy

Jiné výhody

- fixní plat a odměny za výkon
- služební automobil, služební telefon, notebook
- odborná školení

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz
B

Koho bychom rádi přivítali:

Člověka, který ví, co obnáší vedení projektů
Někoho, kdo zná problematiku elektro, ideálně to vystudoval a má k tomu tedy blízko
Člověka, co hledá cesty a nabízí řešení
Baví Vás pracovat samostatně a nepotřebujete za sebou někoho, kdo Vám říká, co a jak máte dělat
Člověka, který je přirozeně a smysluplně systémový. Orientuje se v procesu, ale svoboda rozhodování a vlastní selský rozum jsou pro něj důležitější
Odvážnou osobnost, která se nebojí rizika, vnímá ho a umí s ním pracovat
Člověka s integritou. Důvěra, spolupráce, loajalita a respekt musí být neporušitelné principy
V Marcu nehledáme člověka, který nutně sedí v kanceláři. Je na Vás, jak si Vaši práci zorganizujete. Chcete jít v pondělí dopoledne s dětmi do kina a pak se pustíte do práce a pracujete do noci? Jak je libo. Není pro nás důležité být v práci od 9 do 17, ale výsledek. A ten se u projektového manažera ukáže velmi rychle.

Inzerující společnost

Comac Jobs s.r.o., IČO: 28657411

Těrlicko, Horní Těrlicko, Těšínská, PSČ 735 42

Stručná charakteristika společnosti
Společnost Comac jobs s r.o. nabízí svým klientům komplexní řešení v oblasti personalistiky a to zejména nejžádanějších služeb Permanent, Temporary help a Try a Hire.

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství