Key Account Manager pro zahraniční trh (Ref. č.: A2866)

Hledaná pozice

Obchodní zástupce

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pražská společnost zabývající se detekcí plynu, a která se zaměřuje na kvalitu produktů a komplexní podporu včetně servisu pro klienty v zahraničí, hledá do svého rozšiřujícího se týmu na pozici KEY ACCOUNT MANAGER PRO ZAHRANIČNÍ TRH zkušeného obchodníka s plynulou češtinou a angličtinou.
CO BUDE VAŠÍM DENNÍM CHLEBEM:

Po námi poskytnutém odborném zaškolení budete aktivně vyhledávat nové partnery v zahraničí, a to především v zemích Skandinávie.
Stávajícím i novým klientům budete poskytovat odborné poradenství, péči a podporu od návrhu produktů či řešení, přes projekci až po jejich zavedení a následně v průběhu životnosti celého systému.
Navrhování technických řešení, mnohdy dle individuálních potřeb klienta, by Vám mělo činit radost.
Seberealizovat se budete při prosazování prodejní strategie a při poskytování odborných školení převážně v anglickém jazyce.
Součástí Vaší práce bude mimo jiné i příprava obchodních a technologických nabídek v AUTOCADu, kde Vás čeká převážně zakreslování pozic prvků detekce plynu do již připravených stavebních výkresů.

Jiné výhody

KROMĚ CHLEBA NA VÁS ČEKÁ I VÍNO:

A to v prvé řadě v práci samotné. Jedná se o zajímavou a pestrou práci v prosperující společnosti, kde bude organizace dílčích úkolů plně ve Vaší režii. U nás se rozhodně nudit nebudete :-)
Finanční ohodnocení bude záviset na Vaší zkušenosti a proaktivitě.
Dále Vám poskytneme slevu na firemní výrobky a služby.
Po záslužně odvedené práci si budete moci odpočinout a dobít baterie v našem firemním rekreačním zařízení.
Vzdělávací školení a kurzy bereme jako samozřejmost pro tento typ činnosti, jakož i účast na zahraničních konferencích. K dispozici Vám bude individuální rozpočet na osobnostní růst.
Kromě designových kanceláří máme pro Vás vždy přichystáno občerstvení a milou společnost celého týmu.

Nástup může být hned anebo dohodou, vše záleží na Vaší flexibilitě a my si na dobrého kandidáta dokážeme chvilinku počkat.

Již se vidíte na této pozici?
Pošlete mi Váš životopis a já se Vám ihned ozvu.

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: vysokoškolské II. stupně

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

CO VÁM PRÁCI USNADNÍ A STANE SE PRO VÁS HRAČKOU:

Musíte mít odborné vzdělání technického směru (elektro), ale už není tak podstatné zda se jedná o VŠ anebo SŠ.
Ovládání AUTOCADu Vám práci nesmírně ulehčí a urychlí, a proto byste v něm měli mít alespoň základní praxi.
Zkušenost s prodejem, v ideálním případě v průmyslovém odvětví anebo z prodeje elektro je rovněž neodmyslitelná.
Flexibilita a vysoké pracovní nasazení se Vám u nás vždy vyplatí 
Také musíte mít obchodního ducha a Váš způsob práce by měl být zaměřený na cíl s orientací na zákazníka i na nabízenou technologii.
Bez angličtiny na velmi dobré úrovni se určitě neobejdete, protože to budete Váš prodejní i školící nástroj. Jednoduše řečeno, čím lépe se domluvíte, tím lepší výsledky budete mít a tím více ovlivníte Vaše bonusové ohodnocení.
Cestování by Vám mělo činit radost a měl/a byste být tedy aktivním řidičem/řidičkou.