Obchodní zástupce

Nabídka pracovní pozice od 17. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Account manager, Nákupčí, Obchodní referent

Místo práce: Česká republika

Druh pracovního poměru: živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Budování povědomí o značce Śnieżka na českém trhu,
• Odpovědnost za realizace prodejních aktivit v obsluhovaném regionu,
• Péče o stávající klienty a získávání nových obchodních partnerů,
• Vedení obchodních jednání a realizace návštěv klientů v celé zemi,
• Technické poradenství v oblasti nabídky produktů,
• Vedení prezentací a školení pro stávající skupinu klientů,
• Informování klientů o produktech a novinkách a sbírání zkušeností a postřehů na téma výrobků ŚNIEŻKI,
• Přijímání reklamací od klientů a odevzdávání reklamačních protokolů do oddělení kontroly kvality,
• Účast na profesních obchodních a výstavních akcích a také účast na vnitrostátních a zahraničních školeních,
• Sbírání informací z obsluhovaného regionu na téma trendů v oblasti barev, laků a oteplovacích systémů, situace klientů a činnosti konkurence,
• Termínové plnění stanovených cílů a průběžný raport své činnosti a efektivity práce,
• Zdokonalování vědomostí a kvalifikace v oblasti všech výše uvedených povinností.

Jiné výhody

• Práci v organizaci s jasně definovaným systémem hodnot,
• Zaměstnání na základě smlouvy o marketingové spolupráci ve firmě s pevnou pozicí na trhu,
• Možnost realizace ambiciózních projektů, majících vliv na budování obchodní pozice Śnieżki,
• Stálé finanční ohodnocení a motivační prémie,
• Veškeré nezbytné pomůcky k výkonu práce (služební automobil, telefon, laptop),

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nástavbové/vyšší odborné vzdělání

• Vlastní živnost nebo ochota ji založit,
• Středoškolské vzdělání, vysokoškolské výhodou,
• Znalost jazyka polského a/nebo anglického na komunikativní úrovni,
• Nasazení a silná motivace k práci,
• Pracovní zkušenosti na obchodní pozici,
• Znalost nákupního cyklu zákazníka a prodejního procesu,
• Schopnost vedení obchodních jednání,
• Poctivost, odpovědnost a pozitivní postoj k lidem,
• Znalost práce na počítači a s elektronickými zařízeními,
• Platný řidičský průkaz kat. B.

Inzerující společnost

ŚNIEŻKA S.A.

Stručná charakteristika společnosti

Hlavní oblast působení společnosti
Ostatní průmyslová výroba

Informace o náboru
Zájemce splňující výše uvedené požadavky prosíme poslat své CV v anglickém jazyce kliknutím na:

Zároveň informujeme, že se zkontaktujeme jen s vybranými kandidáty
„Podle čl. 24 § 1 zákona ze dne 29. srpna 1997 o ochraně osobních údajů (Dz. U. [Sb.] z 2002 r., Nr 101, poz. 926 s pozdějšími změnami) informujeme, že správcem Vámi dobrovolně uvedených osobních údajů za účelem rekrutace je Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. se sídlem ve Varšavě (00-854), Al. Jana Pawla II 23. Osobní údaje mohou být použity pouze institucí oprávněnou zákonem. Máte právo nahlédnout do svých osobních údajů a upravovat je.”