Senior účetní (Team leader) - u metra Anděl

Nabídka pracovní pozice od 16. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Účetní

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní poradenskou společnost, sídlící u metra Anděl, hledáme kandidáta na pozici Senior účetní (Team leader)

Náplň práce:

-Závěrkové a běžné účetní úkony (příprava a kontrola plateb, účtování bank. výpisů, pokladny, došlých faktur, měsiční zavěrky, spolupráce s audit teamem apod.
- Udržování dobrých vztahů s klienty a zajištění jejich požadavků
- Spolupráce s dalšími odděleními k zajištění kvalitních služeb pro klienty

Jiné výhody

Nabízíme:

- Příjemné a přátelské pracovní prostředí se zázemím silné mezinárodní společnosti
- Možnost dalšího vzdělávání a růstu
- Roční bonusy
- Příspěvek na dopravu
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Sick days
- Flexibilní pracovní doba, možnost home officu
- Notebook, telefon

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Profil Kandidáta:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- Praxe v účetním
- Výborné organizační schopnosti
- AJ – komunikativní úroveň,
- Dobrou znalost MS Excel, znalost účetních programů (Pohoda, Exact, SAP,
Navision) výhodou
- Analytické myšlení, dodržování termínů

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o., IČO: 28373022

Praha, Nové Město, Na příkopě, PSČ 110 00

Stručná charakteristika společnosti
Reed je nezávislá mezinárodná poradenská spoločnosť, ktorá zaujíma vedúcu pozíciu na trhu v oblasti náboru pracovných síl, s orientáciou na komplexnú ponuku služieb. Medzi ďalšie činnosti patrí poradenstvo na trhu informačných technológií a ľudských zdrojov.

Pomocníkom pro obidve strany na trhu práce, ucházačov o zamestnanie aj zamestnávateľov, je Reed už od roku 1960. Svoje odborné znalosti ponúka v Evrópe, na Strednom Východe a v časti Ázie, ktorá je omývaná Tichým oceánom. Reed je nezávislá spoločnosť, ktorá má vo svete +350 pobočiek, zamestnáva viac ako 3 000 ľudí a poskytuje prvotriedny servis pre viac než 30 oborov.

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců
1000 a více zaměstnanců

Informace o náboru
Pro další informace a zajímavé pracovní nabídky se semnou spojte přímo na LinkedInu: https://www.linkedin.com/in/horkyjakub/

Těším se na naši komunikaci.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.