Specialista projektového controllingu (Ref. č.: A3276)

Hledaná pozice

Controller

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

vedení individuálních projektů v rámci controllingu,
· analýza výrobních a provozních nákladů,
· výrobkové kalkulace, sledování výsledků produkce,
· reporting manažerovi controllingového oddělení, přímá komunikace s mateřskou společností,
· přímá spolupráce s finančním oddělením.

· zázemí stabilní prosperující a expandující rodinné společnosti,
· možnost profesního růstu, špičkové technologie,
· moderní pracovní prostředí,
· zajímavé ohodnocení včetně bonusového systému,
· flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc,
· příspěvek na stravování v závodní kantýně,
· možnost nástupu ihned.

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)
    • Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

· VŠ vzdělání ekonomického směru,
· zkušenost z pozice controllera min. 1 rok podmínkou,
· znalost nástrojů controllingu a reportingu,
· samostatnost, přesnost, analytické schopnosti, pozitivní myšlení,
· aktivní znalost anglického či německého jazyka.

Inzerující společnost

McROY Czech, s.r.o., IČO: 28964501

Praha 1, Ovocný trh 572/11, PSČ 110 00

Stručná charakteristika společnosti
McROY Slovakia, a.s. je členom novej medzinárodnej siete personálno-poradenských spoločností McROY Group, a.s.. Jej cieľom je priniesť na slovenský trh nové moderné prístupy v oblasti manažovania ľudských zdrojov. McROY Slovakia, a.s. chce, aby sa YOUR DREAM JOB stal realitou všade, kde spoločnosť pôsobí. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (sprostredkovanie zamestnania za úhradu (od: 26.05.2012))

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců
25-49 zaměstnanců