Analog / Mixed-Circuits Design Engineer (30.000 - 60.000 Kč)

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Mzda: 30000 - 60000

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vývoj analogových nebo smíšených obvodových řešení pro rozsáhlejší systémy (např. RF karty s DSP/FPGA)
* návrh, simulace a modelování elektrických obvodů
* analogová, signálová, a funkční verifikace
* vývoj / skriptování testovacích a automatizačních nástrojů
* samovzdělávání a učení se novým věcem
* pravidelná komunikace s týmem

Zapomeňte na stereotyp ==> Jedinečná příležitost stát se členem týmu vývoje analogových systémů a podílet se na výsledném produktu od tranzistorové až po blokovou úroveň s pomocí širokého spektra High-End software, skriptovaích jazyků a znalostí analogových nebo smíšených obvodů. Takto široký záběr znalostí získá budoucí specialista ABSOLVENT nebo může uplatnit JUNIORní i SENIORní kandidát s praxí na obdobné pozici.

* velmi zajímavé ohodnocení
* náročnou ale úžasně barvitou náplň práce v mezinárodním kolektivu
* stravenky
* občerstvení na pracovišti
* 5 týdnů dovolené
* systém odborných školení
* příležitost vycestovat do zahraničí
* interní zaškolovací proces (training project)

Požadavky na zaměstnance

* VŠ vzdělání v oblasti elektroniky, mikroelektroniky, radioelektroniky nebo relevantní
* znalost analogových obvodů
* zkušenost s návrhem analogových bloků (např. zesilovač, detektor, oscilátor, filtr, směšovač, limiter, PLL, reference, ...)
* znalost metod analýzy elektrických obvodů (DC, AC, časová simulace)
* základní nebo pokročilá znalost některého skriptovacího / programovacího jazyka (bash, Perl, C, Python)
* anglický jazyk pro běžnou komunikaci s kolegy a vedením (znalost oborové terminologie)
* výhodou - zkušenosti s high-level modelováním analogových systémů
* výhodou - znalosti high-speed datové komunikace
* výhodou - znalost oblasti RF

Inzerující společnost

Jobs Contact Consulting, s.r.o., IČO: 03055396

Brno, Veveří, Slovákova, PSČ 602 00

David Chvastek, d.chvastek@jobscontact.cz, +420 604 254 136, 00420 602 642 915