Šance pro absolventy - buduj si svou kariéru, Brno Slatina

Nabídka pracovní pozice od 3. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příprava materiálu, nastavení a obsluha stroje, následná kontrola a rozlišení kvality výrobků
- příprava balícího materiálu pro vyrobené díly
- příprava výrobků k expedici pro jednotlivé klienty
- zaškolení na další specializované pozice (teamleader, material handler...)

- mzdu 18 - 22.000,- Kč dle směn a pravidelný roční nárůst mzdy
- smlouvu na dobu určitou 1 rok, s možností následného prodloužení na dobu neurčitou
- pracovní režim: týden NOČNÍ (22-6h) – týden ODPOLEDNÍ (14-22h) – týden RANNÍ (6-14h) od PONDĚLÍ do PÁTKU (pravidelné střídání, víkendy volné)
- přidělení mentora po dobu Vašeho zaučení
- 21dnů dovolené (a postupný nárůst)
- příjemné, moderní, bezpečné a čisté pracovní prostředí v Brně na Černovických terasách
- benefity:
- 13.plat + věrnostní BONUSY
- časové docházkové konto, stravenky
- dotovaná MULTISPORT karta
- vánoční večírek
- balíček pro děti zaměstnanců
- wifi zdarma
- zajištění pitného režimu, pizza day, parkování před budovou pracoviště, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, možnost využití speciálních podmínek zvýhodněných bankovních programů či zapojení do firemní telefonní sítě a další,.....

Požadavky na zaměstnance

- pečlivost, odpovědnost a dobrou pracovní morálku
- ochota pracovat na 3směnný provoz a to od pondělí do pátku, víkendy volné

Inzerující společnost

Adecco Brno, IČO: 45806403

Praha, Nusle, Štětkova, PSČ 140 00

Lucie Procházková , lucie.prochazkova@adecco.com, 602 744 960

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Nemoc z povolání

Otázka: Dobrý den,za měsíc to bude 10 let co pracuji ve firmě. Letos v březnu na pravidelné roční prohlídce u firemního lékaře nás poprvé poslal na měření karpálu.Byly mi naměřeny a firemní lékař mě poslal na... více