Obchodní zástupce pro vědu a výzkum

Nabídka pracovní pozice od 3. 12. 2017 není aktivní.

Místo práce: ČR (informace o místu práce: Jihomoravský kraj)

Požadavky na zaměstnance

Společnost s téměř 30tiletou tradicí a velmi příznivým vnitřním nastavením rozšiřuje svůj tým.

Vaše náplň práce
Tvůj pracovní den bude naplněn komunikací s našimi obchodními partnery a námi a také cestováním mezi Hradcem Králové, Prahou, Brnem, Českými Budějovicemi až po Ostravu.
Součástí Tvé práce bude vyhledávání nových kontaktů v oblasti výzkumných a vědeckých pracovišť, vysokých škol, ústavů, výzkumných institucí a také ve zdravotnických zařízeních.
Svoji znalost angličtiny si budeš pravidelně rozvíjet při setkávání na odborných akcích, v jednání se zahraničními dodavateli a na veletrzích.

Váš profil
Důležitý je obor vzdělání tak, aby sis dobře porozuměl s našimi zákazníky a odběrateli - směr přírodověda, chemie, biochemie či biologie.
Stejně důležitá je pro nás Tvoje radost z komunikace s lidmi, Tvoje aktivita a schopnost správně naslouchat a poté obchodně vyhodnotit kontakt.
Angličtinu na komunikativní úrovni, zvládnutí práce na PC, ŘP skupiny B a ochotu cestovat bereme jako samozřejmost.

Naše nabídka
Naše společnost je česká a má téměř třicetiletou tradici. Naší snahou je být profesionálními partnery na trhu našim zákazníkům a zároveň vytváříme příznivé pracovní prostředí a podmínky pro naše zaměstnance.
Máme minimální fluktuaci a v současné době rozšiřujeme náš tým.
Nabízíme kvalitní finanční ohodnocení vč. bonusu z prodeje, 13. a 14. plat, telefon, notebook/tablet, stravenky, služební auto k soukromým účelům.
Pokud Tě tato nabídka láká, pošli aktuální životopis na níže uvedený kontakt.

Inzerující společnost

Trenkwalder a.s., IČO: 25857011

Ostrava, Slezská Ostrava, Heřmanická, PSČ 710 00

Petra Trunkátová, p.trunkatova@trenkwalder.com, +420 737 288 250