Obchodník - technický produkt

Nabídka pracovní pozice od 3. 12. 2017 není aktivní.

Místo práce: Zlínský kraj (informace o místu práce: Zlínský kraj)

Požadavky na zaměstnance

Stabilní výrobní společnost příjme do svých řad aktivního zájemce o pozici

Vaše náplň práce
> aktivní obchodní akvizice v rámci ČR jejich rozvoj a upevňování vztahů s klienty - Evropa
> pravidelná péče o stávající zákazníky
> spolupráce s výrobou a ostatními odd. společnosti
> reporting výsledků

Váš profil
Rádi mezi sebou uvítáme nového kolegu, který má praxi v obchodě - ideálně technicky zaměřeném.
Pokud máš dobré prezentační a prodejní dovednosti, rád se učíš nové věci, jsi flexibilní, samostatný a aktivní - můžeš u nás dostat příležitost k uplatnění svých schopností, jsme připraveni dát Ti nabídku.

Naše nabídka
Svým kolegům nabízíme moderní a příjemné zázemí stabilní společnosti, kde ke každému přistupujeme jako k originálu.
Máme zajímavý bonusový systém a výhody velké společnosti, jako je týden dovolené navíc, zvýhodněné nákupy, zvýhodněné tarify na mobilní volání, kafeterii, dotované stravování, podporujeme vzdělávání, osobnostní rozvoj a mnoho dalšího.
K tomu všemu u nás najdeš profesní seberealizaci a příjemný kolektiv.

Inzerující společnost

Trenkwalder a.s., IČO: 25857011

Ostrava, Slezská Ostrava, Heřmanická, PSČ 710 00

Petra Trunkátová, p.trunkatova@trenkwalder.com, +420 737 288 250