Elektrikář – rozvodný operátor pro tepelnou elektrárnu

Nabídka pracovní pozice od 3. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Kladno (informace o místu práce: Kladno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• provádění manipulací na zařízení NN, VN a VVN (z řídícího systému MicroScada, Advant nebo z místních ovládacích panelů) dle požadavků dispečinku pro zajištění stabilní, ekonomické a bezpečné dodávky el. energie resp. vyvedení výkonu elektrárny.;
• diagnostika poruchových stavů jejich vyhodnocování a přijímání nápravných opatření;
• zajišťování el. zařízení NN, VN a VVN dle požadavků provozu a údržby pro provádění oprav a revizí;
• zodpovědnost za svěřené technické zařízení úseku elektrorozvodů na elektrárně a v lokální distribuční síti po dobu trvání směny;
• zodpovědnost za vydávání, vedení a ukončování B příkazů při provádění prací na VN zařízení;
• zodpovědnost za správnost provádění dle platných pracovních postupů, předpisů a norem;
• zodpovědnost za bezpečnost a správné zajištění el. zařízení při předávání zařízení do opravy

Jiné výhody

• možnost kariérního růstu;
• smlouvu na dobu neurčitou v případě splnění kvalifikačních požadavků po tříměsíční zkušební době;
• náborový příspěvek pro plně kvalifikovaného kandidáta;
• velmi dobré mzdové ohodnocení;
• 5 týdnů dovolené;
• individuální měsíční bonus ve výši 12 % průměrného výdělku vyplácený kvartálně;
• roční bonus až 6 % roční mzdy;
• navíc příspěvek na penzijní připojištění ve výši 15 600 Kč ročně;
• stravenky;
• navíc firemní benefity vyplácené formou cafeterie ve výši 9 000 Kč ročně;
• zvýhodněné tarify mobilního operátora pro rodinné příslušníky;
• příjemné a bezpečné pracovní prostředí;
• další benefity dle kolektivní smlouvy.

Požadavky na zaměstnance

• úplné střední odborné vzdělání v oboru elektro;
• PLATNOU vyhlášku § 50/1978 Sb § 6 nad 1 000 V, případně doložitelnou praxi na VN zařízení;
• ŘP skupiny B;
• znalost příslušných ČSN norem;
• zájem o technologie a chuť učit se.

Inzerující společnost

JOBSYSTEM s.r.o., IČO: 28412508

Praha 8, Karlín, Sokolovská 106/42, PSČ 186 00

Kontakt
egrundova@jobsystem.cz, +420 224 819 391