Elektroinženýr

Místo práce: okres Pardubice (informace o místu práce: Pardubický kraj)

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme kandidáta/kandidátku na pozici:
ELEKTROINŽENÝR

Požadujeme:
- VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- praxe v oboru min. 2 roky, ale vhodné i pro šikovné absolventy
- AJ na komunikativní úrovni
- znalost práce s měřícími zařízeními
- způsobilost pro týmovou spolupráci

Náplň práce:
- příprava technické dokumentace a specifikací k jednotlivým výrobkům
- testování požadovaných charakteristik výrobků
- testování a ladění výrobků přímo u zákazníků po celé Evropě
- zapracování funkčních a designových změn v průběhu vývojové fáze
- odhalování problémů spojených s výrobou prototypů
- spolupráce s dalšími vývojovými centry v zahraničí
- technická podpora zákazníkovi

Vaší odměnou bude:
- odpovídající platové ohodnocení
- zkušenost dynamického prostředí výrobní společnosti
- moderní pracovní prostředí
- osobní a profesní rozvoj
- výhodné zaměstnanecké benefity
- nástup možný ihned

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete ihned Váš životopis na zaslat email; tel: 725 562 671.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Inzerující společnost

Adecco Hradec Králové, IČO: 45806403

Praha, Nusle, Štětkova, PSČ 140 00

Petra Vítová, petra.vitova@adecco.com, 495 514 353, 725 562 671