Brigáda v Amazonu – 135 Kč/hod + bonus až 10 %

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Požadavky na zaměstnance

Job Description
Hledáte jednoduchou práci na zkrácený úvazek? Pečujete o malé děti nebo si chcete přivydělat při studiu? Zkuste Amazon! Práce jen 2 dny v týdnu nebo na 5 hodin denně a nová vyšší mzda 135 Kč na hodinu! Tak neváhejte a domluvte si pohovor co nejdříve v Praze nebo ve vašem městě! Volejte ZDARMA 800 856 856.

Vyberte si úvazek, který vám vyhovuje!

Pracujte jen 5 hodin denně
- na výběr dva typy směn
- odpolední směna (12:45 - 17:20)
- večerní směna (17:50 - 22:45)
- práce jen 4 dny v týdnu (po+út+čt+pá)
- doprava zajištěna z Prahy a Kladna

Nebo pracujte plné 2 dny v týdnu:
- na výběr čtyři typy směn (so+ne, ne+po, po+út nebo čt+pá)
- doprava do práce a zpět zajištěna

Co vás čeká?
- manipulace se zásilkami
- rozbalování a balení zboží
- práce se čtečkou

Nabízíme
- mzdu 135 Kč/h + bonus až 10 %
- bonus 3 500 Kč při opětovném nástupu
- obědy na pracovišti jen za 25 Kč
- pitný režim zdarma

Požadujeme
- schopnost práce na směny
- dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu
- plnoletost a trestní bezúhonnost

Pohovory se konají denně v Praze na Zličíně a přijedeme také do Vašeho města.

Zaujala Vás naše nabídka?
Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Budeme vás kontaktovat. Nechce se vám čekat? Zavolejte ZDARMA na 800 856 856. Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00.