Obraběč CNC strojů, Praha Jirny

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- opracování hliníkových dílů
- stanovení vhodných technických postupů
- kontrola nastavení strojů
- obsluha strojů CNC Handtman PBZ-NT800, CNC Elumatic SBZ, CNC Brother TC-32B, v létě plánovaný nákup nové linky CNC Elumatic SBZ 131

Jiné výhody

- zázemí stabilní a silné české společnosti
-platové ohodnocení 120-150,- Kč na hodinu dle zkušeností + variabilní složku mzdy (dle splnění cílů na zakázce), možnost příplatku 3.000,- Kč za vedení týmu
-benefity jako výuka anglického jazyka, stravenky v hodnotě 90 Kč (55 Kč hrazeno zaměstnavatelem), 5 dnů dovolené navíc, příspěvek na dopravu, moderní pracovní prostředí, akce pro zaměstnance
-nástup možný ihned/dohodou
-místo výkonu Jirny u Prahy

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho významného klienta, předního českého dodavatele obvodových plášťů budov, která úspěšně spolupracuje s předními světově známými architekty, aktuálně hledá nové pracovní posily na výše uvedenou pracovní pozici.
- Vzdělání strojírenského zaměření
- Praxe s řízením CNC strojů minimálně v režimu dle programů
- Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci - technické myšlení
- Obecná znalost strojírenských metod a postupů
- Manuální zručnost
- Pečlivost
- Samostatnost
- Flexibilita - možnost práce v třísměnném provozu

Inzerující společnost

ProfesKontakt, s.r.o., IČO: 49689207

Praha 7, Dělnická 213/12, PSČ 170 00

Pavlína Zabořilová, zaborilova@profeskontakt.cz, 284 818 271