Skladník s VZV

Hledaná pozice

Místo práce: Kojatín (informace o místu práce: Kojatín)

Mzda: 19 000–20 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obsluha vysokozdvižných vozíků • Práce a administrativa ve skladu • Odpovědnost za kvalitu provedené práce • Místo výkonu práce: Nová Ves, okr. Třebíč

• Odpovídající platové ohodnocení 20 000 ,- / Měsíčně • Příplatky za směnný provoz • 6 týdnů dovolené • Bonus za nemarodění 1 100 Kč + 13. mzda • Práce v čistém a moderním prostředí • Odborné zaškolení • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání • Dotované stravování • Práci na HPP

Požadavky na zaměstnance

• Pečlivost a zodpovědný přístup ke svěřené práci • Spolehlivost, manuální zručnost • Praxe ve výrobní společnosti výhodou, ne však podmínkou • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu, nebo nepřetržitém provozu

Inzerující společnost

O.K. AUTOMOT, s.r.o., IČO: 29187591

Jihlava, Horní Kosov, Rantířovská, PSČ 586 01

Kontakt
Martina Baráková