Obchodní asistent/ka

Nabídka pracovní pozice od 13. 12. 2017 není aktivní.

Administrativní pracovník, referent, Asistent, Obchodní referent, Office manager

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: zkrácený úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Běžná administrativní práce
• Obchodní podpora společnosti
• Zpracování nabídek
• Komunikace s dodavateli i zákazníky

Jiné výhody

Nabízíme:
• Práci v české rodinné společnosti s mnohaletou tradicí
• Možnost kariérního růstu
• Možnost 8 i 6-ti hodinové pracovní doby
• Nástup možný: leden/ dohodou
• 2 sickdays
• Pitný režim na pracovišti zdarma
• Výkon práce: Praha 7 (výborná dostupnost MHD)

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

• SŠ vzdělání
• Dobrá znalost Německého jazyka (zejména e-mailová komunikace), Anglický jazyk výhodou
• Příjemné vystupování a pečlivost
• Samostatný a zodpovědný přístup k práci
• Obchodního ducha
• Ochotu učit se nové věci

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., IČO: 28254104

Praha 2, Vinohrady, Na Kozačce 7/1289, PSČ 120 00

Stručná charakteristika společnosti
Sme spoločnosť zaoberajúca sa vyhľadávaním kandidátov, pracovný portál, personálne poradenstvo.

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Informace o náboru
Pro našeho klienta, obchodní společnost, která na českém a slovenském trhu prodává stroje pro průmysl, hledáme novou kolegyni na pozici Obchodní asistent/ka.