Účtovník, mzdový účtovník

Nabídka pracovní pozice od 17. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Mzdový účtovník, Účtovník

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úväzok

Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Samostatné komplexné spracovanie personálnej a mzdovej agendy v programe OLYMP
Príprava, spracovanie, odosielanie výkazov štátnym organizáciám
Príprava, kalkulácia, evidencia ročných zúčtovaní.

Vedenie podvojného účtovníctva viacerých malých klientov
Spracovávanie daňových priznaní dani z príjmov
Výhodou je znalosť softvéru POHODA

Jiné výhody

flexibilita pracovného času,
nadštandardné pracovné a sociálne prostredie

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: stredoškolské s maturitou
Zaměření, obor: ekonomické
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské I. stupňa

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Mzdové účtovníctvo - pokročilý
    • Personalistika - pokročilý
    • Podvojné účtovníctvo - pokročilý
  • Počítačové znalosti - používateľ
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Word - pokročilý
    • OMEGA - pokročilý
    • POHODA - pokročilý

Požadovaná praxe
1 let

SŠ vzdelanie alebo VŠ, najlepšie ekonomického smeru
minimálne 1 rok praxe na obdobnej pozícii
skúsenosti s vedením mzdového účtovníctva a podvojného účtovníctva, spoľahlivosť, precíznosť, odolnosť voči stresu
flexibilita
dobré komunikačné schopnosti
aktívny a samostatný prístup k riešeniu zverených úloh

Inzerující společnost

ADP - audit, dane, poradenstvo, s.r.o.

Stručná charakteristika společnosti
Spoločnosť zaoberajúca sa najmä outsourcingom účtovníctva, miezd, daňovým poradenstvom a auditom.

Hlavní oblast působení společnosti
Účtovnícke a auditorské činnosti

Počet zaměstnanců
20-24 zamestnancov

Informace o náboru
Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Prosím zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku najlepšie v elektronickej forme.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte, aby spoločnosť ADP - audit, dane, poradenstvo, s.r.o., spracovávala Vaše osobné údaje v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou.