Obchodní zástupce pro okres Znojmo

Místo práce: Znojmo, Vranov nad Dyjí, Horní Dunajovice, Hrušovany,Jemnice (informace o místu práce: Jihomoravský kraj)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší pracovní náplní?
* Vlastní podnikání bez finančních investic
* Bez finančního rizika, to neseme my
* Přivýdělek při zaměstnání nebo možnost jako hlavní činnost
* Spolupráce na základě registrace ČNB, kterou zajistíme, zaplatíme
* Požadujeme maturitní zkoušku nebo min.3 roky praxe v oboru

Jiné výhody

Co Vám nabízíme?
* Právě NYNÍ pro Vás měsíční náborový PŘÍSPĚVEK 5.000,- Kč, současně PRAVIDELNOU týdenní výplatu provizí
* Uhradíme za vás poplatek 2.000,-Kč za registraci u České národní banky
* Žádné vstupní poplatky
* 20-ti % podíl na zisku
* Podporu silné české společnosti
* Zajistíme Vám registraci u České národní banky
* Poradíme Vám, jak si zajistit dlouhodobý a pravidelný přivýdělek
* Intenzivní profesionální zaškolení zdarma
* Veškeré pracovní i reklamní materiály pro Vás zdarma
* K činnosti vám poskytneme tablet i k soukromému využití

Požadavky na zaměstnance

Staňte se naším obchodním zástupcem PRÁVĚ TEĎ a získejte MĚSÍČNÍ NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK 5000!
U nás nebudete začínat na „zelené louce“, ale dostanete své portfolio zákazníků, o které se budete starat a nadále jej rozšiřovat. Více informací na www.vydelejtesivic.cz

Podstatou činnosti „obchodního zástupce" je pravidelný kontakt se zákazníky v jejich domácnostech za účelem poskytování půjček a výběru splátek.

Hledáme kolegy, kteří by svou pracovní činnost vykonávali v oblastech:
- Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou
- Dačice, Jemnice
- Horní Dunajovice, Oleksovice
- Vranov nad Dyjí

Fair Credit International, SE - pobočka Jihlava, IČO: 24852422

Praha, Vršovice, Kubánské náměstí, PSČ 100 00

Bandouchová Kateřina, faircreditint@teamio.eu, +420 730 806 722

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Důchod

Otázka: zaměstnavatel neplatil soc. pojištění - Dobrý den, zaměstnavatel neplatil za maminku rok soc. pojištění, nyní je jí vyměřen důchod o 1000kč,-nižší. Zaměstnavatel je mrtvý, firma neexistuje, účetní tvrdí,... více