Projektový manažer

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budeš dělat, až nastoupíš?
* Podílet se na přípravě technického řešení od zadání projektu až po případnou integraci hotového řešení v oblastech IoT a IT systémů.
* Spolupracovat s obchodními a technickými týmy (dostaneš možnost se zorientovat ve všech požadovaných oblastech).
* Komunikovat a spolupracovat s experty v oblast IT, IoT a SW.
*-Dostaneš příležitost využívat širokou škálu analytických přístupů a metodik.
* Podílet se na výzkumu s technologickým zaměřením a sledovat trendy v této oblasti.
* Zkoumat trh (např. identifikuješ a sesbíráš relevantní data, zanalyzuješ je a v syntéze vyhodnotíš).
* Podle typu projektu budeš řídit i menší tým tvých kolegů, plánovat a hlídat plnění projektu.

Jiné výhody

Co tě u nás čeká?
* Máme rádi neformální atmosféru v kolektivu fajn lidí, kde se všichni známe a tykáme si.
* Pracujeme v menších kancelářích, kde je klid na přemýšlení (žádné open space).
* Pružná pracovní doba.
* Investujeme do vzdělání zaměstnanců (studium, odborná školení, kurzy, certifikáty apod.).
* Potřebné vybavení pro práci (telefon, notebook, ..)
* V neposlední řadě stabilní dlouhodobé zaměstnání s možností odborného růstu.
* A budeš moci využít další firemní benefity (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno (sick days), příspěvek na sportovní aktivity, levnější tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, lístky na fotbal, odměna za doporučení nového zaměstnance – třeba kamaráda a další….)

Požadavky na zaměstnance

Charakterizuje tě „vášeň pro nové technologie a hlava otevřená pro nové nápady“? Máš obecný přehled v oblasti IT a IoT? Baví tě plánovat a řídit projekty? Pak nejspíš hledáme právě TEBE!

Co hledáme v životopisech, popř. motivačních dopisech?
* Absolvent/ka technické školy se zaměřením na elektrotechniku, komunikační a informační technologie s rozhledem a zkušenostmi z různých technických disciplín využitelných v IoT řešení.
* Obecný přehled v oblasti IT.
* Základní znalost problematiky IoT sítí/technologií.
* Vášeň pro nové technologie a hlavu otevřenou pro nové nápady.
* Alespoň základní zkušenost s projektovým řízením.
* Umění řešit problémy, logické i analytické myšlení.
* Řidičský průkaz skupiny B.
* Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou.

Inzerující společnost

ELTODO, a.s. , IČO: 45274517

Praha 4, Novodvorská 1010/14, PSČ 142 01

Kontakt
Dana Bébrová, bebrovad@eltodo.cz, 261 341 102