Pracovník zákaznické podpory_28 dní placeného volna!

Hledaná pozice

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Podílí se na realizaci obchodního plánu a péči o zákazníky přes telefon
• Přizpůsobují své činnosti aktuálním prodejním a marketingovým cílům
• Pečují o stávající zákazníky a zajišťují jim servis a poradenství
• Uspokojují potřeby zákazníků prodejem dalších produktů

• Jako finanční motivaci Vám nabízíme fixní mzdu od 17.000 do 19.000Kč dle pracovních zkušeností a k tomu 15-20% jako variabilní složku vyplácenou každý měsíc
• Podpoříme Vás v prvním roce balíčkem START ve výši 21.000 Kč
• Budete dostávat provize z prodeje, takže vždy budete motivovaní a bude záležet pouze na Vás, kolik si nakonec odnesete
• V rámci benefitního balíčku dostanete k dispozici 27.000 Kč na zájmové aktivity (wellness, kino, sport, jazyky, pojištění)
• Vstupní zaškolení a možnost profesního rozvoje
• Pracovní příležitost v prostředí rostoucí mezinárodní firmy
• Přátelský pracovní kolektiv
• K nabízeným bonusům patří mimo jiné: stravenky, sick days, 25 dní dovolené, možný home office, slevy u obchodních partnerů a spousta dalších výhod

Požadavky na zaměstnance

Innogy je stabilní jedničkou mezi distributory energií do domácností i firem. Je spolehlivým partnerem, jelikož patří k pěti nejvýznamnějším energetickým koncernům v Evropě. Innogy můžete potkat i v souvislosti s internetovou televizí, pojištěním nebo slevovou kartou, která umožňuje držiteli levnější lyžování nebo sledování českého filmu.

STRAVENKY!
BENEFITY AŽ 48.000,-KČ/ROK
28 DNÍ PLACENÉHO VOLNA!

• Obchodní cit a orientace na zákazníky
• Ukončené středoškolské vzdělání
• Dobrá znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook
• Nebojíte se kontaktu se zákazníky
• Máte možnost pracovat na směny