Obchodní zástupce- prodej CNC strojů (Vysočina a VČ)

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Tato pozice je hodně o komunikaci. Je třeba hodně mluvit a ještě více se ptát. V obchodní džungli byste se měl umět pohybovat s přirozeností sobě vlastní.
* Prezentace portfolia produktů a péče o zákazníka. Opravdová péče, otevřený přístup a férové jednání. Velmi klíčové.
* I vyjednávání je nedílnou součástí. Ztotožňujete se s principem win-win? Pak se Vám u nás bude líbit.

* Dostanete od nás zpět podporu, důvěru a zázemí neotřelé a inovativní společnosti.
* Mzdu, která Vás bude motivovat a těšit.
* Velmi trendové kanceláře.
* Další zaměstnanecké benefity jako jsou například stravenky, vzdělávací kurzy, atd.

Požadavky na zaměstnance

* Pro tuhle pozici je vhodným uchazečem člověk technicky zdatný, který se orientuje v oblasti třískového obrábění.
* Umění číst v technických výkresech pro Vás není španělská vesnice.
* Neměla by Vám chybět píle, vůle a schopnost dosahování vytyčených cílů.
* Umět si zorganizovat čas a bavit se cestováním je dobrý základ. U nás budete pravidelně cestovat na Vysočinu a v rámci Východních Čech.
* Otevřené a férové jednání považujeme za standard, který by náš člověk měl umět aplikovat ve svém životě.
* Přátelský přístup a zdravé sebevědomí bude už jen třešničkou na dortu.
* Minimálně středoškolské vzdělání je dobré mít, nicméně orientace v oboru a zápal pro obchod je pro nás klíčový.

Inzerující společnost

Job Network s.r.o., IČO: 03140016

Brno, Žabovřesky, Bráfova, PSČ 616 00

Kontakt
Monika Šalamounová, monika@job-net.cz, 731938703