ABAP programátor (vhodné pro uchazeče z celé ČR)

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v týmu na projektech u zákazníka (ČR, zahraničí).
Programování.

Jiné výhody

Nástup ihned nebo dohodou.
Trvalý pracovní poměr na plný úvazek.
Zázemí prosperující společnosti, příjemné prostředí, spolehliví spolupracovníci.
Nadstandardní již nástupní mzda.
Motivující variabilní složka mzdy v závislosti na osobním výkonu.
Možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu, školení v SAP ČR.
Služební automobil, mobil, notebook, dovolená 5 týdnů, stravenky, penzijní připojištění.
Možnost home office.
Sídlo společnosti je sice v Praze, nicméně vhodný uchazeč může být z jakékoliv části ČR.

Požadavky na zaměstnance

Znalost ABAP/4, dialogové programování, SAP Script, Smartforms, Webdynpro.
Výhodou znalost programování v jazyku Java, BSP, OOP.
Výhodou znalost BW.
Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka.
Dovednost týmové práce a komunikace, logické myšlení, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup.
ŘP sk.B.

Inzerující společnost

ETHIC HR, s.r.o. , IČO: 27489477

Pardubice, Zelené Předměstí, Sukova třída, PSČ 530 02

Ing. Roman Schmidt, schmidt@ethic-hr.cz, 602 528 327, 00420 602528327

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Nemoc z povolání

Otázka: Dobrý den,za měsíc to bude 10 let co pracuji ve firmě. Letos v březnu na pravidelné roční prohlídce u firemního lékaře nás poprvé poslal na měření karpálu.Byly mi naměřeny a firemní lékař mě poslal na... více