Programátor robotů/PLC

Nabídka pracovní pozice od 17. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

IT analytik, IT konzultant, Programátor, Programátor PLC

Místo práce: Liberecký kraj

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vývoj automatizačních a robotických aplikací
• programování a testování prototypových celků a automatizací
• tvorba programů pro roboty ABB
• offline simulace v CAM
• příprava technické dokumentace
• konzultace implementování do výrobních linek a jejich zapojení

Jiné výhody

• práci na HPP na dobu neurčitou
• přátelské prostředí malé firmy
• možnost uplatnění vlastních nápadů
• platové ohodnocení dle schopností a dosahovaných výsledků + bonusy/prémie
• mobilní telefon, notebook, stravenky
• volná pracovní doba, možnost homeoffice
• místo výkonu práce: Liberec

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské II. stupně, vysokoškolské I. stupně

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

• vzdělání technického směru – SŠ/VŠ
• praxe: ve strojním oboru min. 2roky, s programováním robotů min. 3 roky, s programováním strojů a strojních celků určených pro automatizaci procesů, s Siemens Simatic
• vyhlášku č.50/1978 min. §6 nebo vyšší
• znalost bezpečnosti elektrických zařízení (znalost PL a jejich ověření – např. Sistema)
• anglický jazyk na středně pokročilé úrovni

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., IČO: 28254104

Praha 2, Vinohrady, Na Kozačce 7/1289, PSČ 120 00

Stručná charakteristika společnosti
Sme spoločnosť zaoberajúca sa vyhľadávaním kandidátov, pracovný portál, personálne poradenstvo.

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství