Letectví - Technical writer Junior/Senior

Nabídka pracovní pozice od 17. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Technical writer

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Tvorba technické dokumentace pro letectví
• Příprava a překlad technických textů
• Vyhledávání a zpracování 3D dat
• Komunikace se zákazníkem
• Spolupráce v týmu

• Zázemí zavedené společnosti, jež je na špičce ve svém oboru
• Dlouhodobou spolupráci
• Motivující finanční ohodnocení
• Zaměstnanecké výhody (25 dní dovolené, stravenky, jazykové vzdělání, příspěvky na životní a penzijní připojištění aj.)
• Příjemný mladý pracovní kolektiv

Podívejte se, jak to u nás vypadá: https://aufeerdesign.jobs.cz/

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Zaměření, obor: Letectví
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské II. stupně, student vysoké školy, vysokoškolské I. stupně, postgraduální

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

• Praxe na obdobné pozici, zkušenosti v oboru letectví
• SŠ / VŠ vzdělání technického směru
• Znalost grafických nástrojů (IsoDraw, CorelDraw)
• Znalost standardů S1000D, ASD-STE100
• Schopnost psát technické texty, samostatnost a chuť se rozvíjet
• AJ na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

AUFEER DESIGN, s.r.o., IČO: 26159031

Praha, Stodůlky, Bucharova, PSČ 158 00

Hlavní oblast působení společnosti
strojírenský průmysl

Počet zaměstnanců
250-499 zaměstnanců