Asistent/ka odd. nákupu s němčinou

Administrativní pracovník, referent, Asistent, Office manager, Recepční, Specialista back office

Místo práce:

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro svého klienta v současné době obsazuji pracovní pozici Asistent/ka oddělení nákupu s aktivní němčinou. Jedná se o německou společnost. Nástup možný ihned.

Vaší náplní práce bude:

- vyhodnocování proběhlých akcí, reporting vedení nákupního oddělení (v podobě tabulek a přehledů)
- sledování aktuálních odprodejů
- plánování akcí na základě tématu a hospodářských výsledků jednotlivých výrobků ve spolupráci s vedením nákupu a samotnými nákupčími
- denní firemní komunikace v německém jazyce (slovem i písmem)
- příprava podkladů ke komisi
- komunikace s nákupčími a marketingovým oddělením

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- komunikativní znalost německého jazyka (slovem i písmem)
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- uživatelská znalost práce v programu Excel, PowerPoint

Nabízíme:

- výborné finanční podmínky (cca 35000 Kč/brutto/měs., dle zkušeností vybraného kandidáta)
- příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv spolupracovníků
- zaměstnanecké výhody
- místo pracoviště Praha 10
- práce na plný pracovní úvazek HPP
- nástup možný ihned, listopad/prosinec 2017, nebo dohodou.

V případě Vašeho zájmu mi prosím neváhejte zaslat Váš životopis.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské bez maturity

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)