Obchodně technický referent

Místo práce: Brno-venkov (jihozápad) (informace o místu práce: Jihomoravský kraj)

Požadavky na zaměstnance

Máte vzdělání technického oboru?

Orientujete se v technické dokumentaci a baví tě komunikace se zákazníky?

Baví Vás navrhovat individuální řešení dle přání zákazníka a chceš pracovat ve společnosti specializující se na dodávky technických komponentů pro lineární vedení, pohony a převodovky?

Pak hledáme právě Vás!

Co je náplní práce?
* zpracování nabídek dle požadavků zákazníků – zákazník Vám zašle stručný popis toho, co potřebuje a vy mu navrhnete nejvhodnější řešení a zpracujete cenovou nabídku
* vyhledávání informací v produktových katalozích, posouzení možností a sestavení řešení na míru
* zpracování cenové nabídky včetně termínu dodání a ověření skladových zásob, případně objednání požadovaných komponentů u dodavatelů
* zadávání dat jednotlivých objednávek do interního informačního systému
* se zákazníky budete komunikovat každý den, a to jak emailově, tak i telefonicky

Co byste ještě měli vědět?
Budete řešit pouze zpracování nabídek a vytvoření objednávek, následnou fakturaci a zajištění dopravy mají na starosti kolegové z jiného oddělení. Budete pracovat v menším přátelském týmu oddělení prodeje.

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?
* má SŠ vzdělání s maturitou – technického oboru
* pokud má praxi z obdobné pozice, bude to výhodou
* má uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
* pokud umí pracovat v systému Money S3 bude to výhodou, nikoliv podmínkou – nového zaměstnance rádi zaučíme
* pokud má znalost anglického jazyka alespoň na základní úrovni, bude to výhodou – využijete při emailové komunikaci s dodavateli
* orientuje se v technické dokumentaci
* je technicky zaměřený, dovede si představit, jak funguje stroj a z čeho se skládá
* má dobré komunikační schopnosti a pro-zákaznický přístup

Co Vás čeká, když uspějete?
* zázemí stabilní obchodní společnosti
* rodinná atmosféra a přátelské pracovní prostředí
* nové moderní sídlo společnosti
* týden dovolené navíc
* příspěvek na stravování formou stravenek (90,- Kč)
* vánoční odměny
* příspěvek na jazykové vzdělávání
* dobrá dostupnost MHD
* místo výkonu práce: Brno – venkov (jihozápad)

Koho můžete kontaktovat v případě zájmu?
Kontaktní osobou pro tuto pozici je Jana Vydařelá – HR konzultantka. Jestliže Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na vydarela@fenixpersonal.cz nebo nás kontaktujte telefonicky pro bližší nezávazné informace 737 855 829.

Místo výkonu práce: Brno-venkov (jihozápad)
Možnost nástupu: Ihned nebo dle dohody
Mzdové ohodnocení: 25-30.000,- Kč, dle zkušeností