Junior Expert Loyalty - expert na věrnostní aktivity

Nabídka pracovní pozice od 8. 1. 2018 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho významého klienta, mezinárodní společnost, podnikající v oblasti čerpacích stanic, hledáme vhodného kandidáta na pozici Junior Expert Loyalty - experta pro věrnostní aktivity.

Vaše náplň práce
Strategické plánování a koordinace věrnostních aktivit v ČR v úzké spolupráci s Mezinárodním Loyalty Managerem a Country Marketingovým Managerem
Plánování rozpočtu a controlling
Prezentace a monitoring všech věrnostních aktivit
Reporting věrnostních aktivit a vývoje věrnostních programů všem členům klubu
Vývoj věrnostních nástrojů pro promo aktivity
Management odměn (katalogy, nabídky exkluzivních věrnostních produktů a další)
Identifikace potencionálních partnerů k vzájemné spolupráci

Váš profil
VŠ vzdělání nejlépe ekonomického, nebo marketingového zaměření
Zkušenosti na obdobné pozici, nebo s věrnostními programy 3-5 let
Vynikající komunikační a analytické schopnosti
Kreativita, dobré organizační schopnosti
Prezentační schopnosti, flexibilita
Schopnosti analyzovat a řešit problémy
Plynulá znalost AJ

Naše nabídka
Velmi zajímavé finanční ohodnocení fixní plat + bonusy
Práce pro významnou mezinárodní společnost se sídlem v Praze
Příjemné pracovní prostředí
Nástup možný ihned

Inzerující společnost

Trenkwalder a.s., IČO: 25857011

Ostrava, Slezská Ostrava, Heřmanická, PSČ 710 00

Kateřina Šrotýřová, k.srotyrova@trenkwalder.com, +420 731 661 211