Asistent obchodního týmu – možnost i zkráceného úvazku

Hledaná pozice

Místo práce: Ostrava (informace o místu práce: Ostrava)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budeš pravou rukou obchodníků a podporovat je prostřednictvím telefonické komunikace s firemními klienty
Budeš s klienty domlouvat vhodné časy setkání, poskytovat informace o produktech a jejich novinkách, které klientům mohou pomoci ve fungování jejich společnosti
Nemine Tě ani administrativní část a práce se systémem

Neomezené prémie, budeš-li šikovný/á, vyděláš si jednoduše pěkné peníze
Pouze ranní směny, volné víkendy
20 dní dovolené a k tomu volno o vánočních svátcích každý rok navíc
Příjemná rodinná atmosféra, žádný velký kolos, kde máš na toaletu 2 minuty za půlden
Vlastní parkoviště a velmi dobrá dostupnost MHD, práce ve středu Ostravy
Budeš domlouvat pouze schůzku obchodníkům, nejde o tvrdý prodej produktů, cílem je příjemná komunikace
Budeš mít možnost kariérního růstu
Stravenky s narůstajícími výhodami po odpracování zkušební doby
Příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném roce
Spoustu soutěží, her a zajímavé výhry jako například kratší pracovní doba
Získáš cenné informace v oblasti legislativy, ekonomiky, komunikace
Budu se těšit, až se uslyšíme :-)

Požadavky na zaměstnance

Máš zkušenosti s prací po telefonu? Nelíbí se Ti však neosobní prostředí korporátních call center, kde máš všechno nalajnované? Chceš rodinné, ale moderní prostředí, kde si budeš svůj čas organizovat podle sebe, kde jsou na prvním místě zaměstnanci?
Neboj, produktem o kterém budeš s klientem hovořit, je seriózní a známý ekonomický a právní informační systém, nejedná se o nabídku mobilních tarifů, plynu ani ničeho podobného.
Neváhej a pošli mi svůj životopis

Měl bys mít zkušenosti s prací po telefonu, ideálně z pozice telefonního operátora
Musíš mít tah na branku a chuť si vydělat krásné peníze, motivují Tě Tvé výsledky?
Budeš zvládat slyšet například 50x NE a pouze 5x ANO? Lidé na druhé straně však jsou na úrovni, nemusíš se bát někoho nevhodně se vyjadřujícího