Asistent/koordinátor řízení projektů (ČR i Evropa)

Nabídka pracovní pozice od 8. 1. 2018 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Olomouc (informace o místu práce: Olomouc)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dostaneš na starosti různé projekty (hledání vhodných prostor pro různé účely apod.) a budeš pro ně zpracovávat administrativní záležitosti, dělat průzkumy, hledat nová místa, řešit, kdo má za co odpovědnost, na koho se obracet
Budeš pravou rukou jednomu z nejvyšších představitelů společnosti
Budeš komunikovat s úřady, zpracovávat analýzy, dělat průzkumy daného úkolu, připravovat podklady, dělat studie rentability
Často budeš na cestách včetně zahraničních cest (může být až týden v měsíci, že budeš mimo ČR)
Budeš jednat samostatně, ale také komunikovat jak s kolegou na stejné pozici, tak s klienty i managementem společnosti

Kariérní růst ve společnosti s dlouholetou tradicí, která jde cestou nových příležitostí
25 dní dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění
Notebook i telefon k soukromému využívání
A další příspěvky
Budu se těšit na Tvůj životopis v českém a anglickém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

Jsi akční člověk, kterého baví zařizovat, organizovat, zjišťovat různé informace a nebojíš se komunikace s lidmi z různých odvětví? Nebaví Tě stále sedět v kanceláři, ale budeš rád vyrážet na různá místa a dělat průzkumy pro různé projekty společnosti? Domluvíš se bez problémů anglicky?
Pak můžeš být ten/ta pravý/á pro tuto pozici:

Min. 1 rok praxe z pozice s podobnou náplní práce (např. asistent provozního ředitele, který dělal průzkumy dle potřeb apod.)
Velmi dobrá znalost anglického jazyka
Ochota častého cestování a flexibilita
Schopnost jednání a vyjednávání, reprezentativní vystupování

Inzerující společnost

MANPOWER, s.r.o., IČO: 41194659

Praha 2, Karlovo nám. 10/2097, PSČ 120 00

Kontakt
Klára Novobilská, klara.novobilska@manpower.cz, 702159024