Hledáme operátory do Hrádku nad Nisou

Nabídka pracovní pozice od 27. 5. 2018 není aktivní.

Místo práce: Hrádek nad Nisou (informace o místu práce: Hrádek nad Nisou)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zodpovědnost za kvalitu výrobku
APERETÁŽNÍK
- kontrola odlitků (vady lití, střihu a rozměru)
- odstraňování vad a otřepů na odlitcích pomocí ručních nástrojů a strojů
OBRÁBĚČ
- obrábění odlitků (založení a upnutí dílu)
- výměna nástrojů
- kontrola obrobených kusů
APERETÁŽNÍK OBROBNY
- kontrola obrobků (ofukovací a těsnící přípravky)
- výstupní kontrola hotových výrobků a jejich správné označení a zabalení

Jiné výhody

- práce na plný úvazek HPP
- 12-ti hodinové směny, nepřetržitý provoz
- 96 - 110 Kč/hod
- nástup možný IHNED
- dotované stravování v závodě
- 25 dní dovolené
- jazykové kurzy
- možnost svozové dopravy - Liberec-Rybníček

Požadavky na zaměstnance

Hledáme šikovné a spolehlivé operátory na pozice aperetážník, obráběč a apretážník obrobny do firmy zabývající se vývojem a výrobou odlitků z lehkých kovů pro automobilový průmysl.

- ochota pracovat ve směnném provozu
- manuální zručnost, pečlivost a důslednost
- spolehlivost, ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

MANPOWER, s.r.o., IČO: 41194659

Praha 2, Karlovo nám. 10/2097, PSČ 120 00

Kristýna Rezlerová, kristyna.rezlerova@manpower.cz, +420 601 322 946