Team leader

Nabídka pracovní pozice od 8. 1. 2018 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zodpovědnost za tým
* obchodní aktivity včetně hledání nových obchodních partnerů
* účast na obchodních jednáních a pohovorech ve firmách
* aktivní práce s konzultanty – koučink, školení, další rozvoj týmu atd.
* zodpovědnost za finanční plnění plánů týmu a jednotlivých konzultantů
* administrativa spojená s pozicí
* reportování nadřízenému
* kontrola dodržování pracovních procesů
* výběr nových členů týmu
* spolupráce s ostatními týmy a pobočkami

Hledáte perspektivní uplatnění, kde budete zodpovědní za výsledky týmu konzultantů a budovat dlouhodobé vztahy s klíčovými zákazníky? Ovládáte anglický nebo německý jazyk a jsou Vašimi silnými stránkami obchodní a manažerské dovednosti?

Pak neváhejte a kontaktujte nás!!

Jsme největší českou personální agenturou se silným postavením na trhu a pro naši centrálu v Brně hledáme zkušenou kolegyni/kolegu na pozici:

TEAM LEADER

* práci v moderní české společnosti v příjemném prostředí
* fixní mzdu + měsíční odměny z plnění obchodního plánu
* možnost rychlého kariérního růstu
* flexibilní pracovní dobu
* možnosti home office
* stravenky
* příspěvky na vzdělávání
* jazykové kurzy
* dovolenou navíc dle odpracovaných let
* 5 Sick days za rok
* příspěvky na penzijní připojištění
* zdarma teplé a studené nápoje na pracovišti
* notebook a telefon i k osobním účelům
* firemní soutěže s hodnotnými výhrami
* teambuildingové akce
* dog friendly office

* místo výkonu práce: Brno

Požadavky na zaměstnance

* SŠ/VŠ vzdělání
* víceleté zkušenosti v obchodní činnosti se zodpovědností za plnění plánů
* zkušenosti se zaškolováním podřízených/kolegů a vedením týmu
* aktivní znalost angličtiny, případně němčiny
* výborné komunikační a organizační schopnosti
* zaměření na výsledky, cílevědomost
* profesionální vystupování
* ŘP (aktivní řidič)

Inzerující společnost

Advantage Consulting, s.r.o. - Brno, IČO: 26289822

Brno, Brno-město, Orlí, PSČ 602 00

Mgr. Gabriela Bezděková, engineering@acjobs.cz, 00420775787340, + 420 734 713 298