Sales specialista - junior - HPP - od 35.000,- Kč

Nabídka pracovní pozice od 19. 2. 2018 není aktivní.

Místo práce: Praha-Nusle (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Mzda: 25 000–35 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jak si Vás představujeme? - máte zkušenost s komunikací se zákazníky - nebojíte se pracovat samostatně i v týmu - dokážete aktivně vyřešit požadavky klientů - nedělá vám problém multitasking Hledáme aktivní, samostatné a „živé“ kandidáty se zájmem o oblast zprostředkování. Hledáme kandidáty s vizí dlouhodobé perspektivy v oblasti zprostředkovatelského servisu, s možností velmi nadstandardních příjmů ve střednědobém časovém horizontu. Nabízíme kromě velmi podrobného zaškolení také profesionální vedení, poradenství a pružnou pracovní dobu…

Co Vám nabídneme? - zázemí jedné z největších společností v oblasti zprostředkování v ČR - motivační programy a soutěže - různorodou práci s jistotou profesního růstu - velmi nadstandardní mzdové ohodnocení - vše dle aktivity a výsledků práce - práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr - podporu profesního vzdělávání - možnost „nastartování“ kariéry - dle svých schopností a pracovitosti - nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Požadavky na zaměstnance

Co bychom si chtěli přečíst ve Vašem CV? - min. řádně ukončené SŠ vzdělání nebo SOU - velmi dobré komunikační schopnosti - spolehlivost, profesionální vystupování - aktivní pracovní nasazení, spolehlivost, odpovědnost, loajalitu - aktivní zájem o profesní a kariérový růst v rámci společnosti - min. uživatelskou znalost práce na PC - flexibilitu, komunikativnost - schopnost týmové spolupráce - chuť osobně se zdokonalovat - a ideálně nástup ihned, ale rádi na Vás počkáme Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku bude Váš životopis vyhodnocen, v případě, že bude vše v pořádku budete telefonicky kontaktováni pro sjednání osobní schůzky v sídle společnosti.

Inzerující společnost

Nelson Services, s.r.o., IČO: 29015430

Praha 2, Nové Město, Vyšehradská 1349/2, PSČ 128 00

Kontakt
Alice Svobodová

Zdoj nabídky: Easy-prace.cz

Výpočet čisté mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Smlouva na dobu určitou.Ukončení PP?

Otázka: Dobrý den, mám trochu komplikovanější dotaz, nebo možná spíše více dotazů v jednom :-) Pracuji na tomto místě od července 2016. Jsem v desátém týdnu těhotenství. Předpokládaný odchod na mateřskou je... více